REBASE 25 ÜLDINE TEHNILINE KIRJELDUS

Kinnistu katastritunnus: 79508:080:0003
Kinnistu suurus: 2904 m²
Hoone suletud netopind: 3016 m²

Asendiplaaniline lahendus

Hoone paikneb kinnistu Siili tänava poolsel küljel Siili tänav 2 elamu kõrval. Sõiduautode parkimine toimub oma kinnistu territooriumil avatud maapealses parklas ja osaliselt maja all paiknevas nullkorruse mitteköetavas parklas. Majaalune parkimisala ja väline eraldiseisev parkla on asfaltkattega või sillutiskividega, kõnniteed on sillutatud. Parklakohad markeeritakse ja tähistatakse numbritega. Parklakorrus on mõeldud sõiduautodele kõrgusega kuni 1,8 m. Panipaigad asuvad hoone parklakorrusel st. esimesel korrusel ja teisel korrusel. Kogu hoone ümbrus ja kinnistu on haljastatud, sh. rajatakse kõnniteed ja laste mänguväljak.

Üldine kirjeldus ja konstruktsioon

Hoonel on kokku 7 maapealset korrust, millest esimene on parklakorrus. Hoonel on raudbetoonist vaivundament ja SBS kattega lamekatus. Välisseinad on enamasti monteeritavatest kolmekihilistest raudbetoonist paneelidest, osaliselt on raudbetoonpaneelide välimises viimistluskihis kasutatud puitlaudist. Sisemised kandeseinad ja korterite vahelised seinad on monteeritavad raudbetoonpaneelid ning korterisisesed seinad on metallkarkassil villaisolatsiooniga kahekihilised kipsplaatseinad. Vahelagedeks on raudbetoonist õõnespaneelid. Hoones on seitsme peatusega lift.

Avatäited (uksed ja aknad)

Korterite akendes ja rõduustel kasutatakse kolmekihilist klaaspaketti, mis paiknevad energiatõhusas plastprofiil raamides. Hoone välisuksed on klaas-alumiinium konstruktsiooniga ning varustatud fonolukusüsteemiga. Korterite välisuksed on värviga kaetud puitkonstruktsioonis turvauksed.

Fassaad ja rõdud

Hoone välisviimistluseks on kombineerituna betoon ja ilmastikukindlaks töödeldud puitvooderdus. Rõdud on betoonist, käidavad osad on kaetud puitrestiga. Rõdupiirded on tsingitud terasest.

Üldkasutatavad ruumid

Trepikoja, tuulekodade ja koridoride põrandad on viimistletud plaadiga. Seinad on värvitud või on eksponeeritud viimistlemata betoonseina.

Korterid

Esiku, eluruumi ja magamistubade põrandakatteks on naturaalne 1-lipiline ujuv laudparkett – 3 erinevat tooni. Siseuksed on kaetud naturaalse spooniga või valged tahveluksed(Jeld Wen toodang) vastavalt ostja soovile. Seinad on pahteldatud ja värvitud heledates toonides. Laed on nähtavate paneelivuukidega, pahteldatud ja valgeks värvitud. Esikus on lagi alla toodud kipsplaadist, sanitaarruumis  tahvlitest ripplagi, millel paiknevad ventilatsiooniagregaat ja -torud. Korterite sanitaarruumide seinad ja põrand on kaetud keraamiliste plaatidega vastavalt valikule – seinaplaadid. Esikud on kaetud parketiga või plaaditud. Mööbel, sh köögimööbel ja garderoobid puuduvad.

Siseviimistluspakettidega saad tutvuda SIIN

Tehnosüsteemid

Korterites on vesipõrandaküte – igale eluruumile ja duširuumile on eraldi temperatuuriga tsoon, millise temperatuuri hoitakse automaatselt vastavalt etteantud väärtusele. Korterid on varustatud kaugloetavate veemõõtjatega. Paigaldatud on kaugloetavad elektriarvestid. Elektri kaitsmekilbid asuvad korteri esiku seinal. Kõik projektikohaselt paigaldatud pistikupesad ja lülitid on JUNG kvaliteetseeriast LS (valge) või samaväärsed. Kiireks internetiühenduseks varustatakse korterid valguskaablitega esikus asuva kilbini. Korteri sisevõrk teostatakse CAT6 kaablitega.  Korteris on autonoomne soojustagastusega ventilatsioon, mis tagab värske õhu ja hea sisekliima. Ventilatsiooniagregaat paikneb duširuumi laes. Köögikubu ühenduseks on šahtist köögialani toodud välja ühendustoru ots.
San.ruumis on paigaldatud seinasisese loputuskastiga WC-pott ja kraanikauss segistiga (Hansgrohe Logis 100 kroom või samaväärne). Samuti on paigaldatud üks veetõkkesein, ribatrapp ja Hansgrohe duššisegisti (termostaadiga Showerpipe Crometta 240mm, kroom või samaväärne). Dušš on ilma aluseta, põrandakalded on ribatrapi suunas. Osadesse korteritesse on võimalik paigaldada ostja soovil lisatasu eest vann. Ehitame välja valmidused köögiseadmetele ja pesumasinale.